Stavebníctvo
Patrik Hrabkovský
Zemné práce
- Obec
- Sady nad Torysou
- Od roku
- 2020
- IČO
- 53 378 687
Patrik Hrabkovský
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 044 41 Sady nad Torysou
- Na trhu od
- 14. októbra 2020
- IČO
- 53 378 687
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 6
- rokov na trhu
- 2020
- rok vzniku
- 5
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Patrik Hrabkovský
Patrik Hrabkovský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sady nad Torysou. Podniká od 14. októbra 2020.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Patrik Hrabkovský
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 53 378 687
- Dátum vzniku
- 14. októbra 2020
- Miesto podnikania
- 044 41 Sady nad Torysou
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 830-22330
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Patrik Hrabkovský zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
-
Poskytovanie služieb osobného charakteru
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Patrik Hrabkovský?
Miesto podnikania je v obci 044 41 Sady nad Torysou.
Čím sa Patrik Hrabkovský zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; poskytovanie služieb osobného charakteru.
Aké je IČO – Patrik Hrabkovský?
IČO je 53 378 687.
Odkedy podniká Patrik Hrabkovský?
Podnikanie začalo 14. októbra 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.